Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam praci v UK  (Přečteno 62290 krát)
Iveta1967



Karma: 0
Příspěvků: 3


Změna je život :)


« : Září 03, 2016, 07:51:49 pm »

Ahoj lidičky, potřebuji pls poradit. Hledám českou, solidní, pracovní agenturu, která by mi zprostředkovala job v UK. Pozice pečovatelka o seniory, Home care, live-in. Jsem ještě v ČR a tuto práci dělám zde. Je mi 49 let a chci si změnit život a vyrazit za Vámi. Má úroven angličtiny je tak B1-B2, tj. mírně-středně pokročilý, tak si netroufám kontaktovat přímo aglic. agentury. Musím english holt "pilovat a pilovat". Díky za případná infa. Hodně úspěchů všem. Ahoj, Iveta, Brno. Mrknutí
« Poslední změna: Září 03, 2016, 08:56:27 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Září 03, 2016, 08:59:27 pm »

Zadna takova neni.... Kontaktujte urad prace https://www.gov.uk/jobsearch
Zaznamenáno
wish wish



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Leden 26, 2017, 12:39:12 pm »

kazdopadne volej a domlouvej si sama, protoze stejne budes muset projit pohovorem v anglictine. napis si do vyhledavace Care Assistant jobs in UK a podle regionu,kde chces zit si vyber agenturu. nevim,kde sis testovala uroven anglictiny,ale B1 B2 je dost dobra uroven a ted uz musis stejne mluvit sama za sebe,takze klidne volej a neboj se toho. spis bych se ted bala ve tvem veku prijet bez prava trvaleho pobytu . ale nevim. jen si myslim,ze jistota pro nove prichozi ted neni v nicem zadna- nikdo nic nevi a konkretne nemuze poradit- myslim ohledne budoucnosti zde
Zaznamenáno
Nektarinka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Červen 30, 2017, 05:59:02 pm »

Ahoj Ivet, tady je hooodně nemocných a postižených lidí. Mě chodí pořád nějaké nabídky z pracovních agentur ohledně této práce, ale já to bohužel nedávám. Věku bych se vůbec nebála, já jsem o 4 roky starší a nikdo s tím tady nemá problém. Jsem tady čtvrtý měsíc. Nevím kde chceš žít, ale to si vyhledej na internetu a v tom městě pracovní agenturu, tam se online zaregistruj a budou ti chodit nabídky. Ale hlavně, abys také měla zajištěné bydlení. Držím palce a měj se krásně ať vše vyjde  Mrknutí.
Zaznamenáno
Audis93



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Březen 01, 2018, 12:13:27 pm »

Zdravím, potřeboval bych prosím pomoc nebo poradit, bydlím ještě stále v ČR ale mám v plánu jít do Anglie za prací, co se týče jazyka mám nějaké menší základy tak že spíše pasivně u přímě nic moc, slyšel jsem o to že je třeba mít tzv. "INŽURANT" abych tedy mohl po té mít práci v Anglii, tak že prosím o radu co vše bych potřeboval a zda je tam práce i pro ty kteří neumí moc dobře anglicky jestli je ta možnost se tedy i takto tam uplatnit nějakým způsobem, prosím vás o rady jak postupovat ohledně i bydlení atd.. popřípadě dám tomu kdo bude mi chtít poradit fb a tam by jsme se mohly více o tom pobavit potřebuji opravdu vědět do předu co a jak, abych bych trošku nějak připravený i finančně.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Anglie.co.uk © 2024
Z Anglie o Anglii, česky, slovensky i anglicky. Stránky Čechů a Slováků o práci, studiu, ubytování, životě, zábavě a akcích v Anglii i jinde v UK. Užitečné články, diskuzní fóra, inzerce práce i bydlení, seznamka a spoustu dalšího.

Zahnarzt München